טיפולי לייזר גינקולוגי

ייצור הקולגן שהוא החלבון העיקרי ברקמת החיבור יורד עם הגיל ואיכותו נפגעת דבר שבתורו מביא לדלדול ורפיון של רקמת החיבור ובריחת שתן. הטיפול בקרני האור גורם ליצור מוגבר של קולגן חדש.

איך מתבצע הטיפול?

במכשיר החדשני שיש לד"ר עמוס בר מכשיר הלייזר שנראה כמו זרוע דקה מאד של אולטרסאונד וגינלי מוחדר לנרתיק. זרועה המכשיר נשארת בנרתיק ללא תנועה ובכך נעלמת האי נעימות שישנה בהנעת המכשיר קדימה ואחורה כפי שקורה במכשירי לייזר ישנים יותר.

חבילת הטיפול כוללת:

  • פגישת ייעוץ עם ד״ר בר להערכת מצב רצפת האגן והחלטה על סוג הטיפול.
  • סדרה של שלושה טיפולים של 15-20 דקות שמבוצעים פעם בחודש.

האם הטיפול כואב?

הטיפול ללא כאבים, לעיתים קיימת תחושת עקצוץ קלה שחולפת במהרה.
בסיום הטיפול חזרה מיידית לתפקוד רגיל ללא הנחיות מיוחדות.

תוצאות טיפולי הלייזר

  • הצלחה של 70-80% בטיפול בדליפת שתן במאמץ בדרגה קלה עד בינונית ובשיפור משמעותי בנשים עם דליפת שתן מדחיפות וגם בנשים עם הפרעות במתן שתן כגון תכיפות ודחיפות במתן שתן.

  • מחזק ומכווץ את שרירי הנרתיק גורם להצרה של הנרתיק.

  • יכול לשפר את הביטחון העצמי ואת התפקוד המיני בנשים עם ירידה בתחושת החיכוך

  • מחזיר ביעילות של 80-100% את הרטיבות והלחלוחיות לנרתיק בנשים שסובלות מיובש בגיל המעבר שלא רוצות או לא יכולות להשתמש בהורמונים.

  • יכול לעזור לנשים עם יובש עקצוץ, גרד או אי נעימות בנרתיק ביחסי מין וגם ללא יחסים.

טיפול לייזר גינקולוגי מוכר על ידי חברות הביטוח כטיפול מחליף ניתוח

שילוב בין טיפול בכיסא ה BTL EMSELLA וטיפול הלייזר להשגת תוצאות אופטימליות

יחידת רצפת האגן של ד"ר עמוס בר היא הראשונה בארץ שמופעלת על ידי רופא נשים מומחה ומנוסה בבעיות רצפת האגן שתפעיל את שתי הטכנולוגיות – לייזר והכיסא  האלקטרומגנטי במקום אחד.

לנשים אחרי לידה כיסא ה BTL EMSELLA הוא הטיפול המומלץ והיעיל ביותר במיוחד אם בהמשך האשה תבצע תרגילים לחיזוק רצפת האגן בהדרכת הפיזיותרפיסטית שנמצאת במרכז.

לשאר הנשים ללא קשר לסוג בריחת השתן עליו הן מתלוננות, ניתן לבצע טיפול מסוג אחד או לשלב את שני הטיפולים (בהפרש של לפחות שבועיים בין סוג טיפול אחד למשנהו)

מאחר וכל טיפול מטפל בבעיה מכיוון אחר נראה שלנשים עם בריחת שתן  בגיל מבוגר יותר שילוב של שני טיפולים אלה יהיה שילוב מנצח:

כיסא ה ESMELLA יחזק את שרירי רצפת האגן והלייזר יביא לחיזוק וחידוש רקמת החיבור בנרתיק שתומכת בצינורית השתן מה שייתן טיפול  עם אחוזי הצלחה גבוהים משמעותית מכל טיפול בנפרד ויוכל לחסוך לנשים ניתוח מיותר.

ההחלטה על סוג הטיפול תילקח אחרי יעוץ ובדיקה ע"י ד"ר עמוס בר.